Благодійна акція митців

05.01.24

Нещодавно в приміщенні Тульчинського краєзнавчого музею відбулась благодійна акція спрямована на поширення ініціативи місцевих художників Сергія та Михайла Довганів  щодо створення живописних портретів бійців, наших земляків, героїчно полеглих в боях з російським загарбником.

Серед гостей заходу Світлана Володимирівна та Роман Петрович, батьки Вадима Чабана (с. Ганнопіль), який героїчно загинув захищаючи херсонську землю на початку повномасштабного вторгнення 24 лютого 2022 року. Присутні на заході очільники  району та міської громади  висловили щирі слова подяки за виховання сина – Героя, справжнього патріота своєї Батьківщини, слова співчуття по його втраті, Митці   передали батькам загиблого Героя його портрет виконаний Сергієм Довганем, а представник міжнародного благодійного фонду «Коломбо» (м. Бар) Степан Антонюк долучився до підтримки родини передачею продуктових наборів.

В продовження заходу представниками громадської організації «Музей просто неба «Козацька левада» було оголошено про необхідність збору коштів на підтримку одного з підрозділів Збройних сил України на придбання тепловізора, збір оголошений військовослужбовцем Артемом Тонкопієм (с. Кинашів). Митці представили на аукціон бойові трофеї розписані Сергієм Довганем. Сума зібраних коштів склала 54 400 грн.

Повернутись