Міжнародний день інвалідів у Тульчині

04.12.15

На виконання районних Заходів по відзначенню Міжнародного дня інвалідів управлінням соціального захисту Тульчинської райдержадміністрації проведено ряд міроприємств:

3 грудня 2015р. за фінансової підтримки міського голови Весняного В.М проведено захід для дітей з обмеженими фізичними можливостями «Повір у себе». Для дітей-інвалідів святкову програму підготували вихованці Будинку дітей та юнацтва (керівник Л.Мельник). Захід відвідали голова райдержадміністрації Підболячний М.В., голова районної ради Авраменко О.П.

Для активістів громадського руху серед інвалідів міста, за рахунок коштів міської ради проведено благодійний обід, де силами працівників районного будинку культури створено затишну атмосферу з читанням поетичних творів та виконанням патріотичних пісень. 

У відділенні постійного проживання одиноких пристарілих громадян в с.Тиманівка вже стало традицією в цей день зустрічати представників релігійної громади «Адвентистів сьомого дня», які вручили підопічним продукти харчування, солодощі, фрукти та інше.  А напередодні Міжнародного дня інвалідів до мешканців закладу завітали вихованці школи-інтернат,які пригощали підопічних солодощами та фруктами та влаштували концертну програму

 

Повернутись