На Вінничинні відбувся всеукраїнський семінар

04.08.16

На Вінничинні відбувся всеукраїнський семінар

26–29 липня 2016 року в м. Вінниця Національна Асамблея інвалідів України» (НАІУ) спільно з Вінницькою обласною громадською організацією «Асоціація захисту та допомоги інвалідам «Відкриті серця» відбувся  всеукраїнський семінар «Підвищення спроможності батьківських об'єднань у представленні інтересів дітей та молоді з інвалідністю».

На заході були присутні  близько 50  лідерів громадських організацій , активні батьки дітей з різними видами інвалідності зі всіх регіонів України  , діти та молодь з інвалідністю. Організатори семінару надали право батькам прибути на форум разом з дітьми та забезпечили достатню кількість фахівців та волонтерів  для організації дозвілля та денної зайнятості для дітей, на час перебування батьків на форумі.  Запрошеними на захід  були також  батьки та діти із Тульчинської районної громадської організації «Промінь надії».

Під час семінару  учасники розглянули  шляхи та засоби активізації загально-національного громадського руху батьків, які виховують дітей з інвалідністю в Україні, обговорили  ситуацію щодо узгодження та консолідації дій, спрямованих на соціальну адаптацію родин та їх інтеграцію у суспільне життя. В свою чергу діти з інвалідністю , які в повсякденному житті не могли обходитись без щохвилинної опіки батьків , зробили перші кроки до самостійності завдяки чудово організованій  роботі  сталкерів  та волонтерів.

                                                 

Голова  ГО «Промінь надії» Наталія Воротнюк

Повернутись