8 березня – Міжнародний день прав жінок і миру

04.03.16

Шановні жінки, дорогі наші землячки!

Весняна пора пробудження природи приносить в наші оселі чудове свято сонця, життя і кохання – Міжнародний жіночий день 8 Березня.

Все найпрекрасніше на землі пов’язане з вічним і незабутнім образом жінки-матері, жінки-громадського діяча, жінки-трудівниці, вірної подруги, слухняної, працьовитої доньки, тобто - найчарівнішої, найенергійнішої, завжди привабливої і за необхідності вимогливої половини людства. Весна обов’язково переможе зиму, холод і сум!

Сучасне, динамічне життя не обходиться без активної участі жінок, професійна компетенція яких впродовж 20 століття практично зрівнялася з чоловіками, а в 21 столітті вочевидь випереджає сильну стать. Невичерпна енергія і оптимізм жінок, материнська лагідність і турбота про дітей постійно додають снаги нам у складні часи. Воєнне лихоліття останніх років розкрило потужний потенціал українського жіноцтва на відповідальному шляху волонтерства і милосердя. Ніжні, працьовиті руки, добре, чуйне серце, неперевершена врода наших подільських жінок є справжньою окрасою народу України, гордістю і надією молодої, європейської держави.

Від імені райдержадміністрації та районної ради з нагоди цього чудового свята дозвольте побажати вам, дорогі і неповторні, мужні і добрі, ласкаві і незламні землячки, міцного здоров’я, земного щастя, пишної краси, успіхів у всіх справах, матеріального добробуту, сімейної злагоди , вдячних дітей і святкового настрою.

Хай вічне кохання і щастя материнства осяюють ваше життя! З весною вас, чарівниці і господині! Нехай все ваше життя буде теплим, квітучим і гарним, як весняний розмай!

 

Голова районної державної адміністрації Микола Підболячний

Голова районної ради Олексій Авраменко

Повернутись