У першу неділю жовтня відзначається День територіальної оборони України

02.10.22

Ця подія була започаткована Президентом України два роки тому, щоб підкреслити важливість територіальної оборони в забезпеченні обороноздатності та територіальної цілісності України, роль складових сектору безпеки й оборони та інших суб'єктів, що залучаються до виконання завдань територіальної оборони, а також з метою подальшого розвитку сучасних військових традицій.

Територіальна оборона (ТРО) – це система загальнодержавних, воєнних і спеціальних заходів, що здійснюються у мирний час та в особливий період з метою протидії воєнним загрозам, а також для надання допомоги у захисті населення, територій, навколишнього природного середовища та майна від надзвичайних ситуацій.

Військовослужбовці формування військових частин Сил територіальної оборони Збройних сил України та добровольчих формувань територіальних громад гідно несуть звання українських воїнів - захисників, здійснюють національний спротив, сміливо перешкоджають агресорам, мужньо тримають на своїх плечах оборону країни.

Переможне завершення війни та збереження територіальної цілісності України є одними з найважливіших пріоритетів державної політики.

ДЯКУЄМО ЗА СЛУЖБУ!

ГОЛОВА РАЙОННОЇ РАДИ                                           ВАСИЛЬ НЕБОРЕЦЬКИЙ

Повернутись