Шановні працівники закладів освіти!

02.10.22

Цьогоріч ваше професійне свято – не з терпкими пахощами хризантем і айстр, а з гірким присмаком сліз і болю. З початку війни ви навчилися викладати у сховищах, воювати й волонтерити, ділитися прихистком, плести сітки й пекти хліб. Ваш освітній фронт - незламний!

ДЯКУЄМО за теплі погляди в сполохані повітряними загрозами дитячі оченята, за відповідальність в онлайн і теплі обійми учнівських душ поряд, за терпіння разом зі стривоженими батьками, за унісон із надійними колегами та згуртованість із нескореною країною. Ваш професійний вибір за покликом серця – недаремний!

Особлива ВДЯЧНІСТЬ педагогам, які зустрічають професійне свято на полі бою, міцно зі зброєю й тихо з молитвами. Ваші уроки вольової мужності - взірцеві.

У День працівників освіти бажаємо вам, світочі знань, бути міцними духом і здоровими тілом. Цінуйте слова за важливий зміст, людей - за світлу совість, роботу - за особисте дозрівання, а кожен прожитий день – за ще один на шляху до мирної України. Будьте неміліючим джерелом знань і надії для учнів, морем міцності, стійкості, натхнення та любові до професії.

РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!

ГОЛОВА РАЙОННОЇ РАДИ          ВАСИЛЬ НЕБОРЕЦЬКИЙ

Повернутись