Вячеслав Соколовий: Турбота про дітей, захист їхніх прав повинні бути одним із найголовніших наших обов’язків

02.06.21

З нагоди Міжнародного дня захисту дітей голова обласної Ради Вячеслав Соколовий побував у комунальному закладі – Тульчинському обласному  спеціалізованому будинку дитини для дітей з ураженням центральної нервової системи та порушенням психіки. Разом з головою заклад відвідали начальниця управління соціально-гуманітарної політики виконавчого апарату обласної Ради Людмила Грабович, Тульчинський міський голова Валерій Весняний, голова Тульчинської районної ради Василь Неборецький.

Директорка закладу Марія Мазур ознайомила з діяльністю спеціалізованого будинку.

–  Заклад розрахований на 60 дітей, зараз на вихованні перебуває 50 дітей. Це діти з різними патологіями ураження центральної нервової системи, з порушенням і без порушення психіки, порушенням опорно-рухового апарату. На сьогодні офіційно зі статусом дитини з інвалідністю тут перебувають 20 дітей. Діти дуже непрості, потребують великих зусиль і піклування зі сторони персоналу закладу. Вік дітей – від народження до 6 років, – розповіла Марія Мазур.

Також директорка розповіла, що завершується реконструкція відділення реабілітації як основного напряму розвитку з подальшим перетворенням в Центр медичної реабілітації та паліативної допомоги.

Приведення підприємства у відповідність до встановлених вимог для укладення договору з НСЗУ дозволить отримати пакети гарантій медичних послуг «Медична реабілітація» та «Паліативна медична допомога». Розраховуємо, що, окрім наших вихованців, скористатися послугами центру зможуть і діти з тульчинської громади. Тут вони отримаватимуть найсучасніше реабілітаційне виховання, – пояснює директорка закладу.

Повернутись