Із Днем працівників прокуратури України!

01.12.22

Шановні працівники Тульчинської окружної прокуратури, Крижопільського та Томашпільського  відділів, відділів у межах територіальної юрисдикції Вінницької області, ветерани галузі!

Вітаємо вас із Днем працівників прокуратури України, який щорічно відзначається 1 грудня. На сучасному етапі розвитку держави органи прокуратури є міцним фундаментом розбудови України як правової європейської держави.

Ви покликані тримати довіру суспільства до роботи правоохоронної системи, зберігати стабільність та злагоду на Вінниччині, забезпечувати нагляд у кримінальних провадженнях щодо воєнних злочинів, вчинених в умовах збройного конфлікту,  документування фактів усіх злодіянь окупаційних військ проти людяності на території нашої держави. Сьогодні важливо проявляти свої професійні якості на високому рівні, щоб жоден правопорушник не зміг уникнути покарання.

Бажаємо вам міцного здоров'я, мирного неба, невичерпної життєвої наснаги, упевнених кроків, принциповості та відповідальності в дотриманні законів України, мудрості в прийнятті справедливих рішень, успішних досягнень у вільній Україні.

РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!

Голова районної ради        Василь Неборецький