Привітання студентів та викладачів Тульчинського коледжу культури з Днем знань

01.09.21

1 вересня 2021 року голова Тульчинської районної ради Василь Неборецький привітав студентів та викладачів Тульчинського коледжу культури з нагоди Дня знань.

Коледж один з найстаріших на Україні закладів освіти. Історія його багата та цікава. Заклад почав своє існування 1930 року як технікум масової освіти. Рішенням 33 сесії 7 скликання Вінницької обласної Ради № 678 від 15 червня 2018 року комунальний вищий навчальний заклад «Тульчинське училище культури» перейменовано в «Тульчинський коледж культури». Сьогодні Тульчинський коледж культури діє як комунальний заклад освіти Вінницької обласної Ради, функціонує в системі Міністерства культури України та успішно співпрацює з Київським національним університетом культури і мистецтв, Вінницьким державним педагогічним університетом імені Михайла Коцюбинського, Уманським державним педагогічним університетом імені Павла Тичини, що надає можливість випускникам продовжити ступеневу фахову підготовку за скороченим терміном навчання.

Колектив очолює Трачук Леонід Данилович, заслужений працівник культури України. Заклад готує фахівців за денною та заочною формами здобуття освіти для художньої, творчої, педагогічної діяльності у сфері культури, мистецтва, туризму та освіти.

 З травня 2016 року на базі закладу проводиться обласний молодіжний етнофестиваль «Калинові мости», який у 2019 році набув статусу всеукраїнського.  Студенти та викладачі коледжу беруть участь у роботі 18 творчих колективів, які вносять значну частку в популяризацію традиційної подільської культури, свят та обрядів, беруть участь у проведенні театралізованих заходів, конкурсів, фестивалів на терені області та держави.

У своєму вітальному слові голова районної ради Василь Неборецький зазначив, що гордістю коледжу є його викладачі, студенти та випускники. Це люди, які дбають про наше мистецтво, історію, традиції, пісню і слово.
Діяльність коледжу неодноразово було відзначено урядовими нагородами.

Розділили свято з колективом коледжу Валентина Троян - заступник начальника управління культури та креативних індустрій департаменту гуманітарної політики Вінницької обласної державної адміністрації, Чуба Віталій Володимирович - секретар Тульчинської міської ради та інші почесні гості.

Повернутись