Студентів Тульчинського училища культури привітали із Днем знань

01.09.15

1 вересня голова Вінницької обласної Ради Сергій Свитко привітав студентів та викладачів Тульчинського училища культури із Днем знань. 

Урочистості традиційно розпочалися з внесення Державного Прапора України, виконання Державного Гімну України та хвилини мовчання за загиблими в зоні бойових дій на сході України. З вітальним словом виступили голова обласної Ради Сергій Свитко, директор Тульчинського училища культури Леонід Трачук, начальник управління культури і мистецтв Вінницької облдержадміністрації Станіслав Городинський, викладачі навчального закладу, студенти та інші.

Голова обласної Ради Сергій Свитко привітав студентів та викладачів навчального закладу зі святом, побажав добра, щасливої долі та успіхів у навчанні.

Шановні викладачі, батьки, шановні студенти! Від імені обласної Ради вітаю вас із прекрасним святом – Днем знань. У непростий час ми відзначаємо це свято. Сьогодні Україна у стані війни. Наша держава досить молода: нещодавно ми відзначали 24 річницю незалежності України. Століттями український народ не мав власної держави, але український народ зберігся, тому що він плекав свою мову, свою пісню, свою культуру. Окупанти у першу чергу знищували українську мову, бо мова – це останній форпост нації. Але українці зберегли свою мову. Загарбники знищували і українську пісню, і українську вишиванку, але ми зберегли нашу культуру. Хочу наголосити, що ваш навчальний заклад, який нещодавно відзначав 85 річницю з часу свого створення, зробив вагомий внесок у збереження і утвердження української культури. Я дякую усім викладачам, усім випускникам вашого закладу, а це – багато поколінь, які працювали на ниві утвердження української нації в царині культури,  - зазначив Сергій Свитко.

Голова обласної Ради Сергій Свитко вручив кращим викладачам навчального закладу Почесні грамоти обласної Ради та облдержадміністрації та передав подарунки з нагоди Дня Знань

За матеріалами сайту Вінницької обласної Ради

Повернутись