Голова обласної Ради Сергій Свитко відвідав з робочою поїздкою село Печеру Тульчинського району

01.09.15

1 вересня голова Вінницької обласної Ради Сергій Свитко в рамках робочого візиту до Тульчинського району відвідав село Печеру.

Так, очільник обласної Ради Сергій Свитко спільно з представниками місцевої влади ознайомився із діяльністю комунального закладу – Печерської обласної лікарні відновного лікування, зокрема, оглянув матеріальну-технічну базу та територію закладу. Головний лікар Печерської обласної лікарні відновного лікування Василь Кравчук розповів про діяльність закладу та озвучив проблемні питання, які потребують першочергового вирішення.

Лікарня, що розрахована на 74 ліжко-місця, потребує завершення ремонту вікон і балконів, нового рентген-апарату, медичного обладнання для фізіотерапії. Слід зазначити, що в лікарні щорічно проходять лікування близько 1500 хворих з травмами опорно-рухового апарату, ускладненнями після травм та іншими захворюваннями. Лікування у закладі відносно доступне для пацієнтів.

На території лікарні знаходиться “Печерський парк”, що є пам’яткою садово-паркового мистецтва загальнодержавного значення, а також склеп-каплиця родини Потоцьких, спроектований та зведений відомим українським архітектором Владиславом Городецьким.

Голова обласної Ради Сергій Свитко зазначив, щоб на його ім’я керівництвом лікарні було скеровано звернення з викладом основних проблем, для подальшого їх поетапного вирішення. 

Крім того, керівник обласного органу місцевого самоврядування ознайомився з роботою Печерської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів та вислухав думки керівництва зазначеного навчального закладу щодо поліпшення стану матеріально-технічної бази школи, економії енергії та інші важливі питання. У школі на сьогодні навчаються 104 учні. 

 

За матеріалами сайту Вінницької обласної Ради

Повернутись