Вітаємо з Днем народження депутата Тульчинської районної ради 8 скликання Огородник Ларису Вікторівну!

01.08.23

Шановна Ларисо Вікторівно! У цей святковий день Вашого Дня народження прийміть щирі вітання та побажання і надалі залишатись сповненою позитивної енергії, завзяття, чарівності та краси!

Дякуємо за Вашу плідну багаторічну працю в органах місцевого самоврядування району, небайдужість, турботу та фаховість. Нехай Ваше життя і надалі повниться гарними справами, здійснюються всі мрії та задуми. Хай доля завжди буде прихильною до Вас та вашої родини, а кожен новий день буде сповнений гарними емоціями та щирими людьми! Миру, злагоди, добра та перемоги! Божої благодаті та гараздів Вам і вашій родині на многії літа!

З повагою депутатський корпус та

голова районної ради                       Василь Неборецький