14 обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад

Згідно з розпорядженням голови обласної Ради від 11 січня 2017 року №11 „Про чотирнадцятий обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад” та рішення Конкурсної ради (протокол №1 від 20.01.2017 р.) з 20 січня 2017 року оголошено ЧОТИРНАДЦЯТИЙ ОБЛАСНИЙ КОНКУРС ПРОЕКТІВ РОЗВИТКУ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД (далі конкурс).

У конкурсі беруть участь:

- проекти, розроблені та подані сільськими, селищними, міськими радами, в тому числі об’єднаних територіальних громад, районними радами Вінницької області;

- проекти органів місцевого самоврядування, що розроблені спільно з органами місцевого самоврядування та спільно з громадськими організаціями і приватними структурами (в разі наявності договору про спільну діяльність).

Максимальний розмір гранту – до 200 000 грн.

Обсяг фінансування заходів проекту з фонду Конкурсу не повинен перевищувати 75% загального бюджету та може бути скорегований в залежності від рівня доходів відповідного місцевого бюджету на душу населення.

Конкурсний відбір проектів-переможців здійснюватиметься дирекцією Конкурсу з врахуванням висновків виконавчого адміністратора Конкурсу. Остаточне рішення щодо проектів-переможців приймає Конкурсна рада. У конкурсі можуть брати участь не більше 2-х проектів від подавача.

Обов’язкова онлайн-реєстрація заяви проекту – до 17 лютого 2017 року відповідно реєстраційної карти проекту за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSciIWt5RiXMeM4PvUS8vBLBUyLvJCq7lUgA_2OwcPKZ4FBrBQ/viewform не зареєстровані в онлайн-режимі заяви залишатимуться без розгляду і не будуть допущені до Конкурсу!

Кінцевий термін подання проектів в друкованому та електронному вигляді – до 16 години 28 лютого 2017 року.

З більш детальною інформацією щодо написання та оформлення проектів також модна ознайомитись на веб-сайтах:

- обласної Ради www.vinrada.gov.ua;

- облдержадміністрації www.vin.gov.ua;

- департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації http://dmsrr.gov.ua, http://www.vin.gov.ua/web/upravlinnya/web_dumsrr.nsf/WebGr_View/main

- Вінницької обласної асоціації органів місцевого самоврядування http://sg.vn.ua.

Проекти подаються або надсилаються поштою до 28 лютого 2017 року за адресою дирекції Конкурсу: 21100, м. Вінниця, Хмельницьке шосе, 7, кімната, 825 (Департамент міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації) з поміткою „На Конкурс”.

Контактні особи: Ратушняк Інеса Анатоліївна, Макаренко Катерина Юріївна, тел.: (0432) 66-14-26 (36), e-mail: ums@vin.gov.ua, ueco@vininvest.gov.ua