КНП Тульчинська ЦРЛ

1. Договір №1 оренди індивідуально визначеного (нерухомого та іншого) майна, що є об’єктом права спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Тульчинського району від 14 липня 2017 року.

2. Договір №2 оренди індивідуально визначеного (нерухомого та іншого) майна, що є об’єктом права спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Тульчинського району від 14 липня 2017 року.

3. Договір б/н оренди індивідуально визначеного (нерухомого та іншого) майна, що є об’єктом права спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Тульчинського району від 01 вересня 2017 року.

4. Договір №1 оренди індивідуально визначеного (нерухомого та іншого) майна, що є об’єктом права спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Тульчинського району від 03 січня 2018 року.

5. Договір б/н оренди індивідуально визначеного (нерухомого та іншого) майна, що є об’єктом права спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Тульчинського району від 19 квітня 2018 року.

6. Договір б/н оренди індивідуально визначеного (нерухомого та іншого) майна, що є об’єктом права спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Тульчинського району від 01 серпня 2018 року.

7. Договір б/н оренди індивідуально визначеного (нерухомого та іншого) майна, що є об’єктом права спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Тульчинського району від 02 січня 2019 року.

8. Договір б/н оренди індивідуально визначеного (нерухомого та іншого) майна, що є об’єктом права спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Тульчинського району від 01 квітня 2019 року.

9. Договір б/н оренди індивідуально визначеного (нерухомого та іншого) майна, що є об’єктом права спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Тульчинського району від 01 квітня 2019 року.

10. Договір б/н оренди індивідуально визначеного (нерухомого та іншого) майна, що є об’єктом права спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Тульчинського району від 18 листопада 2019 року.

11. Договір б/н оренди індивідуально визначеного (нерухомого та іншого) майна, що є об’єктом права спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Тульчинського району від 05 січня 2020 року.

12. Договір №1-1 оренди індивідуально визначеного (нерухомого та іншого) майна, що є об’єктом права спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Тульчинського району від 05 січня 2020 року.

13. Договір №97 оренди індивідуально визначеного (нерухомого та іншого) майна, що є об’єктом права спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Тульчинського району від 14 липня 2020 року.

14. Договір №98 оренди індивідуально визначеного (нерухомого та іншого) майна, що є об’єктом права спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Тульчинського району від 14 липня 2020 року.

15. Договір індивідуально визначеного (нерухомого та іншого) майна, що є об’єктом права спільної власності комунальної територіальної громади Тульчинського району б/н від 28.09.2020 р.