Постанови Тульчинської районної територіальної виборчої комісії

Постанова Тульчинської районної територіальної виборчої комісії "Про утворення та формування складу Томашпільської   селищної територіальної виборчої комісії"

Постанова Тульчинської районної територіальної виборчої комісії "Про утворення та формування складу Крижопільської   селищної територіальної виборчої комісії"

Постанова Тульчинської районної територіальної виборчої комісії "Про утворення та формування складу Шпиківської  селищної територіальної виборчої комісії"

Постанова Тульчинської районної територіальної виборчої комісії "Про утворення та формування склад  Студенянської сільської територіальної виборчої комісії"

Постанова Тульчинської районної територіальної виборчої комісії "Про утворення та формування склад Вапнярської  селищної територіальної виборчої комісії"

Постанова Тульчинської районної територіальної виборчої комісії "Про утворення та формування складу  селищної Піщанської територіальної виборчої комісії"

Постанова Тульчинської районної територіальної виборчої комісії "Про утворення та формування Городківської сільської територіальної виборчої комісії"

Постанова Тульчинської районної територіальної виборчої комісії "Про утворення та формування складу Брацлавської  селищної територіальної виборчої комісії"

Відомості про утворення територіальних виборчих округів з виборів депутатів з місцевих виборів 25 жовтня 2020 року Тульчинської районної територіальної виборчої комісії Тульчинського району Вінницької області.

Постанова Тульчинської районної територіальної виборчої комісії "Про внесення змін до складу сільських та селищних територіальних виборчих комісій Вінницької області" №4 від 04.09.2020 року.

Постанова Тульчинської районної територіальної виборчої комісії "Про внесення змін до складу сільських та селищних територіальних виборчих комісій Вінницької області" №6 від 06.09.2020 року.

Постанова Тульчинської районної територіальної виборчої комісії "Про внесення змін до складу сільських та селищних територіальних виборчих комісій Вінницької області" №8 від 01.09.2020 року.

Постанова Тульчинської районної територіальної виборчої комісії "Про внесення змін до складу сільських та селищних територіальних виборчих комісій Вінницької області" №9 від 02.09.2020 року.

Постанова Тульчинської районної територіальної виборчої комісії "Про внесення змін до складу сільських та селищних територіальних виборчих комісій Вінницької області" №9 від 04.09.2020 року.

Постанова Тульчинської районної територіальної виборчої комісії "Про внесення змін до складу сільських та селищних територіальних виборчих комісій Вінницької області" №10 від 06.09.2020 року.

Постанова Тульчинської районної територіальної виборчої комісії "Про внесення змін до складу сільських та селищних територіальних виборчих комісій Вінницької області" 21 від 11.09.2020 року.

Постанова Тульчинської районної територіальної виборчої комісії "Про внесення змін до складу сільських та селищних територіальних виборчих комісій Вінницької області" №22 від 06.09.2020 року.

Постанова Тульчинської районної територіальної виборчої комісії "Про внесення змін до складу сільських та селищних територіальних виборчих комісій Вінницької області" №23 від 07.09.2020 року.

Постанова Тульчинської районної територіальної виборчої комісії "Про внесення змін до складу сільських та селищних територіальних виборчих комісій Вінницької області" №24 від 06.09.2020 року.

Постанова Тульчинської районної територіальної виборчої комісії "Про внесення змін до складу сільських та селищних територіальних виборчих комісій Вінницької області" №25 від 01.09.2020 року.

Постанова Тульчинської районної територіальної виборчої комісії "Про внесення змін до складу сільських та селищних територіальних виборчих комісій Вінницької області" №26 від 02.09.2020 року.

Постанова Тульчинської районної територіальної виборчої комісії "Про внесення змін до складу сільських та селищних територіальних виборчих комісій Вінницької області" №28 від 06.09.2020 року.

Постанова Тульчинської районної територіальної виборчої комісії "Про внесення змін до складу сільських та селищних територіальних виборчих комісій Вінницької області" №29 від 07.09.2020 року.

Постанова Тульчинської районної територіальної виборчої комісії "Про внесення змін до складу сільських та селищних територіальних виборчих комісій Вінницької області" №30 від 06.09.2020 року.

Постанова Тульчинської районної територіальної виборчої комісії "Про внесення змін до складу сільських та селищних територіальних виборчих комісій Вінницької області" №31 від 07.09.2020 року.

Постанова Тульчинської районної територіальної виборчої комісії "Про внесення змін до складу сільських та селищних територіальних виборчих комісій Вінницької області" №32 від 07.09.2020 року.

Постанова Тульчинської районної територіальної виборчої комісії "Про внесення змін до складу сільських та селищних територіальних виборчих комісій Вінницької області" №19 від 07.09.2020 року.

 

Постанова Тульчинської районної територіальної виборчої комісії "Про внесення змін до складу сільських та селищних територіальних виборчих комісій Вінницької області" №6 від 01.09.2020 року.

Постанова Тульчинської районної територіальної виборчої комісії "Про внесення змін до складу сільських та селищних територіальних виборчих комісій Вінницької області" №1 від 17.09.2020 року.

Постанова Тульчинської районної територіальної виборчої комісії "Про внесення змін до складу сільських та селищних територіальних виборчих комісій Вінницької області" №7 від 07.09.2020 року

Постанова Тульчинської районної територіальної виборчої комісії №1 від 25 вересня 2020 року "Про реєстрацію кандидатів у депутати Тульчинської районної ради, включеного до единого та територіальних виборчих списків у депутати Вінницької територіальної організації Радикальної Партії Олега Ляшка".

Додаток: Единий виборчий список

Постанова Тульчинської районної територіальної виборчої комісії №2 від 25 вересня 2020 року "Про реєстрацію кандидатів у депутати Тульчинської районної ради, включеного до единого та територіальних виборчих списків у депутати Вінницької обласної організації Політичної Партії "Українська Стратегія Гройсмана".

Додаток: Единий виборчий список

Постанова Тульчинської районної територіальної виборчої комісії №3 від 25 вересня 2020 року "Про реєстрацію кандидатів у депутати Тульчинської районної ради, включеного до единого та територіальних виборчих списків у депутати Вінницької обласної організації Політичної Партії "За майбутне".

Додаток: Единий виборчий список

Постанова Тульчинської районної територіальної виборчої комісії №4 від 25 вересня 2020 року "Про реєстрацію кандидатів у депутати Тульчинської районної ради, включеного до единого та територіальних виборчих списків у депутати Вінницької обласної організації Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина".

Додаток: Единий виборчий список

Постанова Тульчинської районної територіальної виборчої комісії №5 від 25 вересня 2020 року "Про реєстрацію кандидатів у депутати Тульчинської районної ради, включеного до единого та територіальних виборчих списків у депутати Вінницької обласної організації Політичної партії "Опозиційна платформа-за життя".

Додаток: Единий виборчий список

Постанова Тульчинської районної територіальної виборчої комісії №6 від 25 вересня 2020 року "Про реєстрацію кандидатів у депутати Тульчинської районної ради, включеного до единого та територіальних виборчих списків у депутати Вінницької обласної організації Політичної Партії "Слуга  народу".

Додаток: Единий виборчий список

Постанова Тульчинської районної територіальної виборчої комісії №7 від 25 вересня 2020 року "Про реєстрацію кандидатів у депутати Тульчинської районної ради, включеного до единого та територіальних виборчих списків у депутати Вінницької обласної організації Політичної Партії "Європейська солідарність".

Додаток: Единий виборчий список

Постанова Тульчинської районної територіальної виборчої комісії №8 від 25 вересня 2020 року "Про скасування рішення про реєстрацію Кривов’яз Віти Василівни кандидатом в депутати Тульчинської районної ради по територіальному виборчому округу №1 та виключення з єдиного виборчого списку кандидатів в депутати від Вінницької територіальної організації Радикальної партії Олега Ляшка".

Постанова Тульчинської районної територіальної виборчої комісії №1 від 28 вересня 2020 року "Про проведеня жеребкуваня щодо визначеня номерів організацій політичних партій для розміщення їх назву у виборчому бюлетені з виборів депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, обласних, районних, районних у місті, а також міських, сільських, селищних рад".

Постанова Тульчинської районної територіальної виборчої комісії №2 від 28 вересня 2020 року "Про скасування рішення про реєстрацію Боєва Світлана Петрівна кандидатом в депутати Тульчинської районної ради по територіальному виборчому округу №1 та виключення з єдиного виборчого списку кандидатів в депутати від Вінницької регіональної організації Політичної Партії "Опозиційна платформа-за життя"

Постанова Тульчинської районної територіальної виборчої комісії №1 від 29 вересня 2020 року "Про скасування рішення про реєстрацію Тихолаза Миколи Миколаовича кандидатом в депутати Тульчинської районної ради по територіальному виборчому округу №3 та виключення з єдиного виборчого списку кандидатів в депутати від Вінницької територіальної організації Радикальної Партії Олега Ляшка".

Постанова Тульчинської районної територіальної виборчої комісії №2 від 29 вересня 2020 року "Про внесення змін до складусільських та селищних територіальних виборчих комісій Віннницької області". 

Постанова Тульчинської районної територіальної виборчої комісії №3 від 29 вересня 2020 року "Про внесення змін до складусільських та селищних територіальних виборчих комісій Віннницької області". 

Постанова Тульчинської районної територіальної виборчої комісії №4 від 29 вересня 2020 року "Про скасування рішення про реєстрацію Потапової Людмили Григорівни кандидатом в депутати Тульчинської районної ради по територіальному виборчому округу №5 та виключення з єдиного виборчого списку кандидатів в депутати від Вінницької обласної органіації Політичної Партії "Українська стратегія Гройсмана"

Постанова Тульчинської районної територіальної виборчої комісії №1 від 06 жовтня 2020 року 1. "Про затвердження тексту виборчих бюлетенів для голосування по багатомандатному виборчому окрузі кандидатів у депутати до Тульчинської районної ради". 2. "Про утворення контрольної комісії".

Постанова Тульчинської районної територіальної виборчої комісії №2 від 06 жовтня 2020 року "Про скасування рішення про реєстрацію Чвалюка Дмитра Трохимовича кандидатом в депутати Тульчинської районної ради по територіальному виборчому округу №5 та виключення з єдиного виборчого списку кандидатів в депутати від Вінницької територіальної організації Політичної Партії "Європейська солідарність".

Постанова Тульчинської районної територіальної виборчої комісії №1 від 21 жовтня 2020 року "Про внесення змін до складу сільських та селищних територіальних виборчих комісій Вінницької області".

Постанова Тульчинської районної територіальної виборчої комісії №2 від 21 жовтня 2020 року "Про реєстрацію офіційних спостерігачів".

Постанова Тульчинської районної територіальної виборчої комісії № 3 від 21 жовтня 2020 року.

Постанова Тульчинської районної територіальної виборчої комісії №4 від 21 жовтня 2020 року.

Постанова Тульчинської районної територіальної виборчої комісії №1 від 23 жовтня 2020 року.

Постанова Тульчинської районної територіальної виборчої комісії №1-65 від 11 листопада 2020 року "Про реєстрацію депутатів Тульчинської районної ради Тульчинського району Вінницької області".

Постанова Тульчинської районної територіальної виборчої комісії №1-68 від 19 листопада 2020 року "Про реєстрацію депутатів Тульчинської районної ради Тульчинського району Вінницької області".

Постанова Тульчинської районної територіальної виборчої комісії №1-69 від 19 листопада 2020 року "Про скликання першої сесії новообраної Тульчинської районної ради VIII скликання".

Постанова Тульчинської районної територіальної виборчої комісії №1 від 16 лютого 2021 року "Про внесення змін до складу сільських та селищних територіальних виборчих комісій Вінницької області".

Постанова Тульчинської районної територіальної виборчої комісії №1-2 від 23 лютого 2021 року "Про дострокове припиненя повноважень депутата, обраного в багатомандатному виборчому окрузі до Тульчинської районної ради".

Постанова Тульчинської районної територіальної виборчої комісії №25 від 04 листопада 2022 року "Про дострокове припиненя повноважень депутата, обраного в багатомандатному виборчому окрузі до Тульчинської районної ради".