Список депутатів 8 скликання

1. Білик Віталій Михайлович -

Сільський голова, Тернівська сільська рада

2. Білостенний Руслан Іванович

Тимчасово непрацюючий

3. Бойко Микола Денисович

Заступник директора, ТОВ "МАОЛ"

4. Бойко Оксана Іванівна

Директор, ТОВ "Зернятко - Південь"

5. Болотін Анатолій Давидович

Пенсіонер

6. Гетьман Юрій Іванович -

Пенсіонер

7. Григорьєва Надія Іванівна

Пенсіонер

8. Дерун Анатолій Миколайович

Фізична особа - підприємець

9. Дєдов Віталій Віталійович

Директор, ТОВ "БУДПРОЕКСПЕРТ"

10. Дідур Іван Іванович

Пенсіонер

11. Заболотна Наталія Григорівна -

Вчителька початкових класів, Шпиківський

опорний навчальний заклад загальної 

середньої освіти І-ІІІ ступенів

12. Казмірук Генадій Дмитрович

Директор, ПрАТ "Тульчинське АТП-10507"

13. Кісь Сергій Миколайович -

Начальник, Томашпільська ДПІ Головного

управління ДПС у Вінницькій області

14. Крижанівський Валерій Владиславович

Пенсіонер

15. Леонтьєв Олександр Іванович

Пенсіонер

16. Лунгол Володимир Григорович

Директор, ТОВ "ПРОЕКТСПЕЦМОНТАЖ"

17. Луценко Юлія  Анатоліївна

Начальник відділу земельних відносин, 

Тульчинська міська рада

18. Мельник Андрій Юрійович

В.О. начальника, КП "Тульчинське

міжрайонне бюро технічної інвентаризації"

19. Неборецький Василь Васильович

Голова Тульчинської районної ради

20. Німерчук іван Васильович

Заступник селищного головий, 

Томашпільська селища рада

21. Носулько Олександр Петрович

Оператор Газорозподільчої станції, 

Барське лінійно-виробниче управління

22. Огородник Лариса Вікторівна

Головний бухгалтер, Тульчинська районна рада

23. Олійник Микола Петрович -

Завідуючий, Шпиківське відділення 

ТОВ "Туль-Чікен"

24. Онищенко Олександр Іванович

Викладач, Тульчинський фаховий 

коледж культури

25. Панчук Валентин Іванович

Заступник генерального директора по 

цукровому виробництву, ПСП "Агрофірма "Світанок"

26. Пилипчук Алла Олександрівна

Начальник відділу взаємодії з роботодавцями,

Томашпільська района філія Вінницького обласного

центру зайнятості

27. Пилявець Віктор Миколайович -

Завідувач кафедри Віницький навчально-науковий

інститут економіки

28. Полішевський Сергій Миколайович -

Директор, ТОВ МП "Гарант"

29. Прилипко Станіслав Миколайович -

Заступник редактора, ПП "Редакція районної

газети Тульчинський край"

30. Рябокінь Василь Андрійович -

Вчитель фізики та інформатики, Юрківська 

загальноосвітня школа І-ІІІ ступеней, 

Тульчинської районної ради

31. Семенюк Лідія Павлівна -

Пенсіонер

32. Семко Олександр Миколайович -

Пенсіонер

33. Справник Наталія Віталіївна -

Завідувач сектору культури, молоді та спорту

Тульчинської райдержадміністрації

34. Стріяшко Павло Анатолійович -

Вчитель Шпиківська ОНЗЗСО 1-2

35. Теремчук Олександр Михайлович -

Виконавчий директор, СТОВ "Авангард"

36. Трач Оксана Миколаївна -

Тимчасово непрацююча

37. Туз Лілія Дмитрівна -

Завідуюча, Торківський загальний заклад

середньої освіти

38. Урсуленко Сергій Васильович -

Заступник директора по технології, ПАТ 

продовольча компанія "Поділля"

39. Чабанюк Валентина Михайлівна -

Директор, СЗШ І-ІІІ ст. №2 смт. Крижопіль

40. Шалогон Олена Володимирівна -

Бухгалтер, КНП "Крижопільський районний 

медичний центр первинної медико-

санітарної допомоги"

41. Ярош Ігор Іванович -

Начальник відділу освіти Томашпільської

селищної ради

42. Ясинецький Сергій Іванович -

Сільський голова, Сільницька сільська рада

Відомості про депутатів на сайті ЦВК