Постійні комісії районної ради 8 скликання

Постійна комісія районної ради з питань бюджету, економіки, інвестиційної та регуляторної політики:

1. Пилявець Віктор Миколайович

 Голова постійної комісії районної ради

2. Бойко Оксана Іванівна

 Член постійної комісії районної ради

3. Гетьман Юрій Іванович

 Член постійної комісії районної ради

4. Дерун Анатолій Миколайович

 Член постійної комісії районної ради

5. Кісь Сергій Миколайович

Член постійної комісії районної ради

6. Онищенко Олександр Іванович

 Член постійної комісії районної ради

7. Панчук Валентин Іванович

 Член постійної комісії районної ради

8. Пилипчук Алла Олександрівна 

 Член постійної комісії районної ради

9. Семенюк Лідія Павлівна

Член постійної комісії районної ради

10. Семко Олександр Миколайович

Член постійної комісії районної ради

11. Справник Наталія Віталіївна

Член постійної комісії районної ради

12. Ясинецький Сергій Іванович

Член постійної комісії районної ради

Постійна комісія районної ради з питань регулювання комунальної власності,благоустрою та розвитку інфраструктури:

1. Болотін Анатолій Давидович

 Голова постійної комісії районної ради

2. Білик Віталій Михайлович

 Член постійної комісії районної ради

3. Бойко Микола Денисович

 Член постійної комісії районної ради

4. Дєдов Віталій Віталійович

Член постійної комісії районної ради

5. Дідур Іван Іванович

 Член постійної комісії районної ради

6. Казмірук Геннадій Дмитрович

 Член постійної комісії районної ради

7. Крижанівський Валерій Владиславович

 Член постійної комісії районної ради

8. Лунгол Володимир Григорович

Член постійної комісії районної ради

9. Мельник Андрій Юрійович

Член постійної комісії районної ради

10. Німерчук Іван Васильович

Член постійної комісії районної ради

11. Огородник Лариса Вікторівна

Член постійної комісії районної ради

12. Олійник Микола Петрович

Член постійної комісії районної ради

13. Полішевський Сергій Миколайович

Член постійної комісії районної ради

14. Урсуленко Сергій Васильович

Член постійної комісії районної ради

Постійна комісія районної ради з питань законності, правопорядку, регламенту, депутатської діяльності і етики розвитку агропромислового комплексу, регулювання земельних відносин:

1. Луценко Юлія Анатоліївна  

 Голова постійної комісії районної ради

2. Білостенний Руслан Іванович

 Член постійної комісії районної ради

3. Григорьєва Надія Іванівна

 Член постійної комісії районної ради

4. Заболотна Наталія Григорівна

 Член постійної комісії районної ради

5. Леонтьєв Олександр Іванович

Член постійної комісії районної ради

6. Носулько Олександр Петрович

 Член постійної комісії районної ради

7. Стріяшко Павло Анатолійович

 Член постійної комісії районної ради

8. Шалогон Олена Володимирівна

 Член постійної комісії районної ради

 

Постійна комісія районної ради з питань освіти, культури, охорони здоров’я, соціального захисту населення, спорту, туризму та роботи з молоддю:

1. Туз Лілія Дмитрівна 

 Голова постійної комісії районної ради

2. Рябокінь Василь Андрійович

 Член постійної комісії районної ради

3. Прилипко Станіслав Миколайович

 Член постійної комісії районної ради

4. Теремчук Олександр Михайлович

 Член постійної комісії районної ради

5. Трач Оксана Миколаївна

Член постійної комісії районної ради

6. Чабанюк Валентина Михайлівна

 Член постійної комісії районної ради

7. Ярош Ігор Іванович

 Член постійної комісії районної ради

 

Рішення "Про склад постійних комісій" 03.12.2020 №6