Депутатські фракції та групи

Рішення "Про утворення президії районної ради від 03 грудня 2020 року №7

Фракція "Слуга народу":

1. Лунгол Володимир Григорович.

2. Онищенко Олександр Іванович.

3. Шалогон Олена Володимирівна.

4. Рябокінь Василь Андрійович.

5. Пилипчук Алла Олександрівна.

Голова фракції Лунгол Володимир Григорович.

 

Фракція "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина":

1. Бойко Микола Денисович.

2. Гетьман Юрій Іванович.

3. Мельник Андрій Юрійович.

4. Носулько Олександр Петрович.

5. Пилявець Віктор Миколайович.

6. Туз Лілія Дмитрівна.

Голова фракції Носулько Олександр Петрович.

 

Фракція "Європейська солідарність"

1. Григорьєва Надія Іванівна.

2. Панчук Валентин Іванович.

3. Крижанівський Валерій Владиславович.

4. Урсуленко Сергій Васильович.

5. Прилипко Станіслав Миколайович.

6. Кісь Сергій Миколайович.

Голова фракції Григорьєва Надія Іванівна.

 

Рішення "Про внесення змін до рішеня 1 сесії районної ради 8 скликання від 03.12.2020 року №7 "Про утворення президії районної ради" від 25.03.2021 року №146

 

Фракція "За майбутнє"

1. Дєдов Віталій Віталійович.

2.Теремчук Олександр Михайлович.

3. Семенюк Лідія Павлівна.

4. Стріяшко Павло Анатолійович.

Голова фракції Семенюк Лідія Павлівна.

 

Фракція «Опозиційна платформа «За життя»

1. Дідур Іван Іванович.

2. Леонтьєв Олександр Іванович.

3.Дерун Анатолій Миколайович.

Голова фракції Дідур Іван Іванович

 

Фракція Радикальної партії "Олега Ляшка"

1. Казмірук Геннадій Дмитрович.

2. Болотін Анатолій Давидович.

3. Луценко Юлія Анатоліївна.

Голова фракції Казмірук Геннадій Дмитрович

 

Рішення "Про внесення змін до рішення 1 сесії районної ради 8 скликання від 03.12. 2020 року №7 «Про утворення президії районної ради» від 03.06.2021 року №175

Фракція "Українська стратегія Гройсмана"

1. Огородник Ласриса Вікторівна.

2. Білостенний Руслан Іванович.

3. Заболотна Наталія Григорівна.

4. Олійник Микола Петрович.

5. Німерчук Іван Васильович.

6. Семко Олександр Миколайович.

7. Ярош Ігор Іванович.

8. Білик Віталій Михайлович.

9. Чабанюк Валентина Михайлівна.

10. Бойко Оксана Іванівна.

11. Полішевський Сергій Миколайович.

12. Ніколаєнко Євгенія Ігорівна.

13. Справник Наталія Віталіївна.

Голова фракції Справник Наталія Віталіївна