Зміни до антикорупційного законодавства

01.12.21

01.12.2021 поку набирає чинності наказ НАЗК від 20.08.2021 № 539/21 щодо порядку перевірки  факту подання суб’єктами декларування декларацій (https://cutt.ly/TT7P7et).

Наказом збільшено строк  для перевірки декларації при звільненні суб’єктів декларування та змінено форму повідомлення НАЗК про факт неподання чи несвоєчасного подання декларації.

Уповноважена особа перевіряє факт подання декларацій у такі строки:

1) щорічні декларації та декларації після звільнення – протягом 10 робочих днів з граничної дати подання таких декларацій;

2) декларації при звільненні – упродовж 10 робочих днів після спливу строку у 30 календарних днів з дня припинення суб’єктом декларування зазначеної діяльності;

3) декларації, які подають особи, зазначені у підпункті «в» пункту 2 частини першої статті 3 Закону, у разі входження (включення, залучення, обрання, призначення) до складу конкурсної комісії, утвореної відповідно до Законів України «Про державну службу», «Про службу в органах місцевого самоврядування», Закону та інших законів України, Громадської ради доброчесності, утвореної згідно із Законом України «Про судоустрій і статус суддів», – протягом 10 робочих днів з граничної дати подання таких декларацій, визначеної в абзаці другому частини третьої статті 45 Закону.