Засідання 5 сесії Тульчинської районної ради 8 скликання

03.06.21

3 червня 2021 року під головуванням голови районної ради Василя Неборецького відбулась 5 сесія районної ради 8 скликання. В роботі сесії брали участь голова районної державної адміністрації Олександр Гаврилюк, голови сільських, селищних, міської рад,  керівники підприємств, установ, організацій, представники засобів масової інформації.

Перед початком роботи сесії головою районної ради Василем Неборецьким вручено посвідчення депутатам районної ради 8 скликання із побажанням творити історію Тульчинського району.

На прохання депутатів районної ради голова районної державної адміністрації Олександр Гаврилюк проінформував про стан проведення реконструкції приміщень відділення невідкладної (екстреної) медичної допомоги (приймального відділення) І поверху хірургічного корпусу Комунального некомерційного підприємства «Тульчинська центральна районна лікарня» Тульчинської міської ради. Голова районної державної адміністрації акцентував увагу депутатів та запрошених на необхідності закупівлі обладнання для приймального відділення, прогнозована сума становить, близько 40 млн.грн. Активну участь в обговоренні даного питання брали Олександр Онищенко та Лідія Семенюк.

Голова районної ради Василь Неборецький проінформував депутатів та запрошених про роботу районної ради за відповідний період, а також акцентував увагу присутніх щодо реалізації територіальними громадами проектів обласного конкурсу «Комфортні громади».

До порядку денного чергової сесії районної ради внесено 25 проектів рішень, зокрема:

- Про Програму розвитку та удосконалення системи роботи органів місцевого самоврядування Тульчинського району на 2021-2022 роки.

- Про районну програму виконання управліннямсоціального захисту населення Тульчинської районної державної адміністрації повноважень по забезпеченню державної політики в соціальній сфері Тульчинського району на 2021-2022 роки.

- Про Програму профілактики соціального сирітства, захисту прав дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, на 2021 – 2022 роки.

- Про районну програму підтримки КП «Тульчинська дирекція кіновідеомережі районного відділу культури» на 2021-2022 роки.

- Про затвердження Програми та Положення «Фонд районної ради на виконання депутатських повноважень».

- Про внесення змін до рішення 28 сесії районної ради 7 скликання від 20 грудня 2018 року №483 «Про районну програму військово-патріотичного виховання, підготовки молоді до військової служби, рекламування та пропагування військової служби за контрактом в Збройних Силах України, мобілізації населення та зміцнення територіальної оборони на період з 2019 по 2021 роки».

- Про затвердження розпоряджень голови райдержадміністрації.

- Про затвердження звіту про виконання Тульчинського районного бюджету за І квартал 2021 року.

- Про внесення змін до районного бюджету на 2021 рік.

- Про внесення змін до рішення 2 позачергової сесії районної ради 8 скликання від 18 грудня 2020 року №20 «Про районний бюджет на 2021 рік».

- Про план роботи районної ради 8 скликання на 2021 рік.

- Про затвердження проекту землеустрою щодо встановлення межі населеного пункту с. Городківка Городківської сільської ради Тульчинського району Вінницької області (до об’єднання с.Городківка Городківської сільської ради Крижопільського району Вінницької області).

- Про затвердження проекту землеустрою щодо зміни межі населеного пункту с. Лопатинці на території Шпиківської селищної ради Тульчинського району Вінницької області (до об’єднання с. Лопатинці на території Стрільницької сільської ради Шаргородського району Вінницької області).

- Про затвердження проекту землеустрою щодо встановлення межі населеного пункту с. Юліямпіль на території Шпиківської селищної ради Тульчинського району Вінницької області (до об’єднання Юліямпільської сільської ради Шаргородського району Вінницької області).

- Про затвердження проекту землеустрою щодо встановлення межі населеного пункту с-ще Юліямпільське на території Шпиківської селищної ради Тульчинського району Вінницької області (до об’єднання Юліямпільської сільської ради Шаргородського району Вінницької області).

- Про внесення змін до рішення 4 сесії районної ради 8 скликання від 25 березня 2021 року №131 «Про затвердження проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж адміністративно-територіального утворення села Дмитрашківка Дмитрашківської сільської ради Піщанського району Вінницької області».

- Про внесення змін до рішення 4 сесії районної ради 8 скликання від 25 березня 2021 року №132 «Про затвердження проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж адміністративно-територіального утворення села Миколаївка Дмитрашківської сільської ради Піщанського району Вінницької області».

- Про передачу спеціалізованого транспортного засобу до комунальної власності Тульчинської міської ради.

- Про передачу спеціалізованого транспортного засобу до комунальної власності Томашпільської селищної ради.

- Про передачу транспортного засобу ВАЗ 21213.

- Про перелік першого типу для об’єктів, щодо яких прийнято рішення про передачу  в оренду на аукціоні.

- Про надання дозволу комунальному підприємству «Тульчинська дирекція кіновідеомережі районного відділу культури» на внесення змін до умов договорів оренди нежитлових приміщень.

- Про затвердження ліквідаційного балансу Територіального центру соціального обслуговування Тульчинського району.

- Про внесення змін до рішення 1 сесії районної ради 8 скликання від 03.12. 2020 року №7 «Про утворення президії районної ради».

- Про зняття з контролю рішень районної ради.

З усіх питань порядку денного депутатами районної ради прийнято відповідні рішення.