Засідання 21 сесії районної ради 7 скликання

15.02.18

15 лютого 2018 року в приміщенні Будинку Рад під головуванням заступника голови районної ради Н.Григорьєвої відбулось засідання 21позачергової сесії районної ради 7 скликання.  В роботі сесії взяли участь Підболячний М.В. – голова районної державної адміністрації, Глізнєцов В.М. – заступник голови районної державної адміністрації. Також на сесію були запрошені керівники районних відділів та служб.

До порядку денного позачергової сесії районної ради було внесено три питання, які попередньо детально обговорювались на засіданнях постійних комісій та президії  районної ради, зокрема:

- Про делегування членів до складу Госпітальної ради Південного госпітального округу від Тульчинського району.

- Про зміни до районної програми військово-патріотичного виховання, підготовки молоді до військової служби, рекламування та пропагування військової служби за контрактом в Збройних Силах України, мобілізації населення та зміцнення територіальної оборони на період з 2016 по 2018 роки.

-  Про внесення змін до рішення 20 позачергової сесії районної ради 7 скликання від 25 січня 2018 року № 326 «Про розподіл вільного залишку районного бюджету».

 

 З усіх питань порядку денного прийняті відповідні рішення.

 

Повернутись