У Тульчині вшанували учасників бойових дій на території інших держав

15.02.22

15 лютого в районі відбулись  заходи з нагоди вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 33 річниці виведення військ колишнього СРСР з Афганістану.

Участь у заходах взяли  голова районної державної адміністрації Олександр Гаврилюк,  голова районної ради Василь Неборецький,  міський голова Валерій Весняний,   воїни-афганці та їхні родини.

Звертаючись до присутніх голова районної ради Василь Неборецький зазначив, що в цей день ми схиляємо голови на знак шани та глибокої вдячності за подвиг воїнів! Низький уклін батькам та матерям, які виховали справжніх героїв! Честь і слава воїнам-«афганцям», учасникам та ветеранам інших війн, локальних конфліктів та миротворчих місій! Голова районної ради побажав усім  миру, здоров’я, благополуччя та довгих років життя!

Під час заходу учасникам бойових дій в Афганістані були вручені Почесні грамоти районної державної адміністрації, районної та міської рад, а також  відбулось покладання квітів до пам’ятних місць міста.

Висловлюємо шану та повагу тим, хто продовжує й зараз миротворчу справу, захищаючи право кожного з нас на свободу та територіальну цілісність нашої держави.

Слава Україні!