Спільне засідання постійних комісій та президії районної ради

22.09.20

22 вересня 2020 року під головуванням голови постійної комісії районної ради з питань законності Марцинюка В.Г. відбулось спільне засідання постійних комісій районної ради. В роботі комісій брали участь заступник голови районної ради Григорьєва Н.І., голова райдержадміністрації Боровський О.В., начальник фінансового управління РДА Ніколаєнко Є.І. начальник відділу освіти Чепернатий С.В., начальник сектру, культури, молоді та спорту Справник Н.В., та інш.

З питань усіх питань порядку денного постійних комісій депутатів проінформував керуючий справами виконавчого апарату районної ради Вільчинський В.В.

На розгляд постійних комісій внесено ряд проектів рішень, в тому числі «Про внесення змін до районного бюджету на 2020 рік», «Про антикорупційну програму Тульчинської районної ради на 2020-2021 роки» та  інш.

Після спільного засідання комісій відбулась президія районної ради.

Напрацьовані проекти рішень із змінами та доповненнями рекомендовано на розгляд чергової сесії районної ради.