Шановні військовослужбовці Збройних сил України, учасники бойових дій та ветерани військової служби!

06.12.21

Щиро вітаю вас з професійним святом ─ Днем Збройних Сил України! Найцінніше в нашому житті – мир, спокій і стабільність, тому немає вищої честі, ніж бути захисником рідної країни.

6 грудня в Україні відзначають День Збройних Сил України. Це свято об’єднує всіх військовослужбовців країни, та тих, хто готовий в будь-який момент захищати український народ та боронити кордони нашої держави. За плечами військових Збройних Сил України славні традиції предків, великі звитяги козацтва та наших батьків і дідів, які здобували перемогу над загарбниками. Захист незалежності та територіальної цілісності рідної землі в усі часи був покликанням та обов’язком справжніх патріотів. Українська армія стала національною гордістю, гарантом стабільності та безпеки України.

З особливою повагою звертаюся до ветеранів Збройних сил. Саме ваш досвід та високі моральні цінності взято за основу сучасної сильної української армії.

У цей день також згадаймо військовослужбовців, які віддали життя заради світлого майбутнього нашої держави! Це кращі сини й доньки України, подвиг яких вічно залишиться у пам’яті нашого народу! Вони – наші герої і водночас наш біль.

Дякую за доблесну службу всім військовослужбовцям, учасникам АТО та ООС, ветеранам, воїнам запасу, батькам та матерям солдатів. Щиро бажаю нашим захисникам віри у перемогу, міцного здоров’я, військової вдачі, а їхнім сім’ям – героїв, які завжди повертаються додому!

З повагою та вдячністю

голова районної ради           Василь Неборецький