Шановні судді та працівники суду Тульчинського району!

15.12.21

Прийміть щирі вітання з професійним святом – Днем працівників суду!

У період стрімких змін у житті нашого суспільства працівники судової гілки влади  з гідністю несуть своє високе звання, залишаючись гарантом захисту прав, свобод та інтересів земляків. Переконаний, що авторитетний і високопрофесійний суддівський склад нашого району і надалі докладатиме максимум зусиль задля зміцнення демократичних засад судочинства, забезпечення неупереджених, незалежних і справедливих судових рішень, які виносяться іменем держави.

Тож нехай цю почесну працю завжди супроводжує успіх, а кожний день повниться плідним змістом і наближає нас до спільної мети – утвердження верховенства права!

Бажаю всім суддям, працівникам апаратів судів професійних перемог і нових досягнень, витримки та сили духу, невичерпних джерел наснаги та оптимізму. Щиро зичу міцного здоров'я, великого людського щастя. Хай завжди повняться сонячним теплом та достатком ваші оселі!

Зі святом!

Голова районної ради                         Василь Неборецький