Привітання з днем залізничника

05.11.21

4 листопада голова районної ради Василь Неборецький та заступник голови районної державної адміністрації Сергій Чепернатий відвідали одну з найбільших вузлових залізничних станцій Вінниччини - Вапнярку. Вітаючи представників трудових колективів з нагоди професійного свята голова районної ради Василь Неборецький відзначив, що  День залізничника для Вапнярки — більше, ніж професійне свято, адже це "містечко залізничників", саме залізниця і люди, які тут працюють, багато в чому визначають його сучасний транспортний та економічний потенціал.

Щоденно на  станцію Вапнярка прибуває значна кількість пасажирських, приміськихта вантажних потягів. І щодня люди різних професій  своєю працею пишуть славну історію одного з найбільших залізничних транспортних центрів країни.

Залізничник – високе і відповідальне звання, у якому з'єднані професіоналізм і дисципліна, організованість. Голова районної ради Василь Неборецький висловив вдячність шановним залізничникам за плідну працю і відданість своїй справі із побажаннями міцного здоров’я, щастя, добра і благополуччя.

За багаторічну, сумлінну, самовіддану працю, професійну майстерність, компетентність, вірність обраній професії та з нагоди Дня залізничника України грамотами районної ради та районної державної адміністрації нагороджені:

Войтко Віталій Володимирович – майстер цеху планово-попереджувального ремонту Вапнярської колійної машинної станції

Дегодій Олександр Олександрович – бригадир колії з поточного утримання й ремонту колії та штучних споруд Вапнярської дистанції колії

Маркевич Ігор Володимирович – бригадир колії з поточного утримання й ремонту колії та штучних спорудВапнярської дистанції колії

Накула ДмитроЮрійович – майстершляхового цеху з ремонту та поточного утримання земляного полотна Вапнярської дистанції колії

Слободян ОльгаАнатоліївна– інженер І категорії виробничо-технічного відділуВапнярської колійної машинної станції

Боровська КатеринаІванівна– агент комерційного І категорії станції Вапнярка

Войтко НаталіяВасилівна– провіднийінженер станції Вапнярка

Сільницький Володимир Дмитрович – черговийпо залізничній станції Вапнярка.