Привітання з Днем української писемності та мови

09.11.21

Шановні жителі Тульчинського району!

Вітаю вас з Днем української писемності та мови, який щороку відзначається відповідно до Указу Президента України у день православного християнського свята на вшанування пам'яті Преподобного Нестора-Літописця - послідовника творців слов'янської писемності Кирила і Мефодія.

Мова є душею нації, її генетичним кодом, культурним надбанням, яким може пишатися український народ.

Шлях розвитку нашої рідної мови був нелегким, але український народ зміг її зберегти, аби сьогодні ми відчували її красу та мелодійність.

За нашу українську мову боролись, звеличували у своїх творах сини і доньки України - Тарас Шевченко, Григорій Сковорода, Іван Котляревський, Леся Українка, Ліна Костенко та багато інших видатних українських письменників, вірних патріотів своєї Батьківщини!

Мова – втiлення думки. Що багатша думка, то багатша мова. Любiмо ïï, вивчаймо ïï, розвиваймо ïï! За покликом власного сумління та гідності плекаймо у душі любов до рідної мови.

У святковий День української писемності та мови хочу щиро побажати всім нам любити та берегти свою рідну мову. Нехай материнське слово буде для всіх нас оберегом!

Зі  святом вас, дорогі земляки!

Щастя вам, добра та нових здобутків на благо нашої України!

голова районної ради                       Василь Неборецький