Піщанська громада ухвалила Стратегію розвитку

30.12.21

24 грудня, на сесії Піщанської селищної ради ухвалили Стратегію розвитку. Ця громада стала 59-ю із 63 громад Вінниччини, де вже затвердили комплексний план розвитку.

Стратегія територіальної громади - це дороговказ, інструкція, як максимально ефективно використати наявні ресурси (природні, людські, фінансові) з метою досягнення бажаного результату та підвищення рівня життя всіх мешканців, адже кожен житель важливий, - зазначив Піщанський селищний голова Олександр Крижанівський. - Без чіткого плану дій гармонійний, збалансований та якісний розвиток громади неможливий. Основна перевага громад, які мають стратегію - вони знають, чого хочуть досягнути, які потрібні ресурси, що для цього треба робити, коли та якими силами.

У Піщанській громаді обрали три цілі для розвитку:

- сталий економічний розвиток громади;

- підвищення якості життя у громаді;

- створення безпечних та комфортних умов на території громади.

Свою Піщанську громаду жителі бачать економічно спроможною територією з високою якістю життя  у сільській місцевості, здоровим та освіченим населення, з розвинутою економікою, сферою послуг і можливостями для проведення вільного часу та оздоровлення; мальовничим куточком півдня Вінницької області, з якісними дорогами, досвідченими фахівцями різних сфер діяльності. Це - зелена, безпечна, затишна територія, простір з прозорим інвестиційним кліматом і розвиненою сферою переробки продукції  сільського господарства.
Джерело: https://vinrada.gov.ua/obodivska-ta-pischanska-gromadi-uhvalili-strategii-rozvitku.htm