Новини із Заозерненської громади

20.01.17

Громадське слухання щодо розміщення об’єктів ТОВ «Вінницька птахофабрика» на землях с. Василівки відбулося 29 липня 2016 року, на якому жителі села дали згоду на розміщення бригади з вирощування курчат-бройлерів.  ТОВ «Вінницька птахофабрика» зобов’язалась в рахунок соціальної угоди провести по селі центральний водогін. Кошторисна вартість водогону склала близько 1 250 000 грн., з яких 1 150 000 грн. – кошти ТОВ «Вінницька птахофабрика», та 100 000 грн. було виділено з районного бюджету.

До водогону вже підключилось близько 75% домогосподарств села. Громада висловлює величезну вдячність ТОВ «Вінницькій птахофабриці», райдержадміністрації та районній раді, сільській раді та підрядній організації, що виконувала роботи по водогону – ФОП Мадюді Б.О.

 19 січня 2017 року відбулось урочисте відкриття водогону в с. Василівка, за участі всієї громади.  На свято завітали директор ВП «Птахофабрика «Вінницький бройлер» Лещенко І.В., голова райдержадміністрації – Підболячний М.В., сільський голова – Басараб І.О. У концертній програмі виступав заслужений артист України, начальник управління культури і мистецтв Вінницької ОДА – Городинський С.С.

Повернутись