Нарада із керівниками та представниками комунальних підприємств, організацій та установ району

10.07.20

10 липня 2020 року в приміщенні районної ради відбулась робоча зустріч із керівниками та представниками комунальних підприємств, організацій та установ району, які є балансоутримувачами майна об’єктів спільної власності  територіальних громад району.

В роботі засідання брала участь заступник голови районної ради  Н. Григорьєва, яка ознайомила запрошених із етапами реформування органів місцевого самоврядування, які мають відбутися у ближній перспективі, а також із  нововведеннями щодо оренди  комунального майна, відповідно до Закону України «Про оренду державного та комунального майна» та Постанови Кабінету Міністрів України «Порядок надання в оренду державного та комунального майна», акцентувавши увагу присутніх на необхідності виготовлення правовстановлюючої документації на об’єкти, що є однією із основних передумов подальшого надання майна в оренду.

Керуючий справами виконавчого апарату В.Вільчинський детально проаналізував вимоги чинного законодавства з напрямків приватизації та оренди майна,  відзначив роль органів місцевого самоврядування та  балансоутримувачів тощо.

В засіданні робочої групи брали участь працівники виконавчого апарату районної ради.