Нагородження до Дня українського добровольця грамотою облдержадміністрації та обласної Ради

15.03.21

Сьогодні голова районної ради Неборецький В. та заступник голови райдержадміністрації Деркач Ю. від імені голови облдержадміністрації Борзова С.та голови обласної Ради Соколового В. вручили почесну грамоту з виплатою нецільової матеріальної допомоги з нагоди відзначення Дня українського добровольця, за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України Харченку Віталію Вікторовичу – учаснику АТО/ООС, жителю м.Тульчин.

Побажали Віталію Вікторовичу міцного здоров’я, життєвої сили, витримки у найскладніших ситуаціях, мудрих рішень та нових перемог!