День медичного працівника у Вапнярській територіальній громаді

18.06.21

18 червня у Вапнярській територіальній громаді відбулись урочисті заходи до Дня медичного працівника.

З цієї нагоди до Вапнярської громади завітала народний депутат Верховної Ради України Лариса Білозір. Спільно із селищним головою Олександром Горенюком,  депутатами Тульчинської районної ради Миколою Бойком та Олександром Семко щирими, теплими словами вони привітали колектив медиків комунального некомерційного підприємства «Вапнярський медичний центр первинної медико-санітарної допомоги» з професійним святом та побажали міцного здоров’я, добра, щастя та успіхів у нелегкій, але почесній і такій необхідній праці.

Від імені депутатського корпусу Тульчинської районної ради за багаторічну сумлінну працю, активну участь в наданні медичної допомоги жителям територіальної громади та з нагоди професійного свята, депутати районної ради вручили почесну грамоту Тульчинської районної ради старшій медичній сестрі комунального некомерційного підприємства «Вапнярський медичний центр первинної медико-санітарної допомоги» – Чепіль Надії.