Я – захисник, я цим пишаюсь!

16.12.15

15 грудня 2015 року в Тульчинському районному будинку культури відбувся благодійний концерт, організований Центром військово-музичного мистецтва Повітряних Сил Збройних Сил України, за сприяння Благодійного фонду «Подільська громада», облдержадміністрації, райдержадміністрації, районної ради за участю голови райдержадміністрації Миколи Підболячного, голови райради Олексія Авраменка, сільських, селищних, міського голів, представників підприємств, установ, організацій, навчальних закладів району, активістів громадських, волонтерських організацій, працівників районних ЗМІ, місцевих жителів.

Присутні в залі бурхливими оплесками супроводжували кожну виконану пісню, а на заклик представника Благодійного фонду «Подільська громада» глядачі долучились до збору коштів на потреби воїнів АТО. В підсумку було зібрано 26451 гривня 20 копійок.

Також всі небайдужі жителі району, трудові, студентські, учнівські колективи підприємств, установ, організацій району крім грошей зібрали допомогу у вигляді продуктів харчування, одягу, побутових речей, тощо.

По завершенню концерту до всіх присутніх звернувся голова райдержадміністрації Микола Підболячний, який щиросердечно подякував організаторам благодійного концерту, артистам за чудову концертну програму, присутнім – за зібрані кошти воїнам АТО та висловив впевненість, що Збройні Сили України, наш народ з гідністю переборе всі випробування і виклики сьогодення.

В фіналі заходу учасники концерту та глядачі виконали Державний Гімн України.

 

Повернутись