17 березня – день мобілізаційного працівника

17.03.21

Цей день є свідченням заслуг багатьох поколінь фахівців мобілізаційної роботи, символом вшанування традицій, оцінкою вагомого внеску в забезпечення оборонної могутності нашої країни.

Ваша повсякденна наполеглива праця, вдосконалена мобілізаційна готовність війська та мобілізаційна робота характеризує високий рівень моральних, ділових і професійних якостей та відповідальність за доручену справу.

У теперішній час коли на нашій землі стало дуже неспокійно, ви виконуєте надзвичайно важливу місію для України, захищаєте національну безпеку та зберігаєте спокій громадян.

Дозвольте побажати військовослужбовцям, працівникам призовних пунктів та військовим комісаріатам, а також всім мобілізаційним працівникам міцного здоров`я, щастя, нових звершень задля зміцнення оборонної могутності України.