Шановні працівники музеїв Тульчинського району, дослідники – краєзнавці!

18.05.21

Тульчинська районна рада щиросердечно вітає з професійним святом – Міжнародним днем музеїв.

Завдяки вашій наполегливій повсякденній праці оживає давня історія рідного краю, дбайливо зберігаються матеріальні джерела розвитку нашого народу. В тиші музейних експозицій збагачується знаннями допитливий розум, міцніють почуття патріотизму і поваги до свого роду, гартуються душі молодого покоління. Загальновідома істина, що народ, який не шанує свого минулого, не матиме і майбутнього.

Тульчинщина надзвичайно багата на героїчні події та видатні особистості. Тож ваше завдання – донести безцінну інформацію про них до кожного серця наших земляків та гостей краю.

У день професійного свята зичимо всім працівникам і ветеранам цієї важливої галузі культури здоров’я і щастя, невичерпних сил і наснаги, благополуччя, творчих здобутків, результативних історичних пошуків і цікавих знахідок.

Голова районної ради                Василь Неборецький