Засідання постійних комісій

05.12.19

4 грудня 2019 року в приміщенні районної ради за участі заступника голови районної ради Н.Григорьєвої відбулось спільне засідання постійних комісій районної ради з питань бюджету, з питань регулювання комунальної власності, з питань законності та з питань освіти. На засідання запрошувались керівники бюджетних установ району, відділів та служб райдержадміністрації.

До порядку денного комісій було внесено проект рішення «Про проект районного бюджету на 2020 рік», з даного питання депутатів проінформувала Є.Ніколаєнко - начальник фінансового управління районної державної адміністрації. В обговоренні даного питання брали участь начальник відділу освіти молоді і спорту райдержадміністрації С.Чепернатий, головний лікар КНП «Тульчинська центральна районна лікарня» В.Лисиця та інш.

Депутати підтримали напрацьований проект рішення та рекомендували на розгляд чергової сесії районної ради.