Засідання 40 позачергової сесії районної ради

19.11.20

19 листопада2020 року під головуванням заступника голови районної ради Н.Григорьєвої відбулась 40 позачерговасесія  районної ради 7 скликання.

В роботі сесії брали участь  головарайонної державної адміністрації О.Боровський, заступник голови районної державної адміністрації Ю.Деркач, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, районних  установ.

На початку сесії, після виконання Державного Гімну України, присутні в залі вшанували хвилиною мовчання всіх загиблих на сході України захисників та мирних жителів.

Заступник голови акцентувала увагу присутніх на серйозних викликах суспільства, спричинених коронавірусною інфекцією. Депутати районної ради 7 скликання, а також усі присутні вшанували пам'ять з приводу передчасної смерті головного лікаря КНП «Тульчинська центральна районна лікарня» Лисиці В.П., завідувача міжрайонного відділу лабораторних досліджень ДУ «Вінобллаборатцентр ДСЕС України» Кіріченко М.М., талановитого лікаря Романова П.

До порядку денного 40 позачерговоїсесії районної ради 7 скликання внесено 4 проекти рішень,  зокрема:

1. Про затвердження розпоряджень голови райдержадміністрації.
  2. Про внесення змін до районного бюджетуна 2020 рік.
  3. Про надання згоди на прийняття спеціалізованих легкових автомобілів із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Вінницької області до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Тульчинського району.
  4. Про передачу майна із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Тульчинського району до комунальної власності Тульчинської міської ради.

З усіх питань порядку денного 40 позачергової сесії районної ради прийнято відповідні рішення.

Заступник голови районної ради Григорьєва Н.І. та голова районної державної адміністрації О.Боровський за багаторічну сумлінну працю в органах місцевого самоврядування Почесними грамотами районної ради та районної державної адміністрації  нагородили депутатів районної ради 7 скликання Ігоря Подоляка та Олександра Носулька.

Керівництво району та депутати районної ради 7 скликання виразили глибоку шану та вдячність лікарям та усім медичним працівникам району за самовіддану працю по збереженню здоров’я громадян, у надскладних умовах сьогодення.