Засідання 37 сесії районної ради 7 скликання

02.07.20

2 липня 2020 року в приміщенні районної ради під головуванням заступника голови районної ради Н.Григорьєвої відбулось засідання 37 чергової сесії районної ради 7 скликання. В роботі сесії брали участь голова районної державної адміністрації О.Боровський, заступник голови районної державної адміністрації Ю.Деркач, керуючий справами виконавчого апарату районної ради В.Вільчинський, керівник апарату районної державної адміністрації Т.Найда, керівники окремих установ, організацій району та начальники структурних підрозділів райдержадміністрації.

Перед початком сесії заступник голови районної ради Н.Григорьєва проінформувала депутатів районної ради про кадрові зміни, що відбулись за міжсесійний період, привітала усіх медиків району із професійним святом, вручила грамоти до Дня Конституції, а також звернулася із вдячністю до всіх, хто надає посильну волонтерську допомогу воїнам на Сході України.

Депутатський корпус Тульчинської районної ради вшанував хвилиною мовчання полеглих на Сході бійців. Очільники району поклали квіти до оновленого пам’ятного стенду загиблих Героїв АТО/ООС та мешканців Тульчинського району.

До порядку денного 37 сесії районної ради 7 скликання було включено 28 проектів рішень, які попередньо розглядались на засіданнях постійних комісій та президії районної ради.

По першому питанню порядку денного «Про хід виконання районної програми «Майбутнє Тульчинщини в збереженні здоров’я громадян на 2016-2020 роки» депутатів проінформував головний лікар КНП «Тульчинська центральна районна лікарня» Тульчинської районної ради В.Лисиця.

Начальник фінансового управління райдержадміністрації Є. Ніколаєнко проінформувала депутатів районної ради з ряду проектів рішень фінансового спрямування, в т.ч. «Про розподіл вільного залишку районного бюджету», акцентувавши увагу на фінансуванні галузей освіти та медицини району.

З цілого ряду проектів рішень, що стосуються питань комунальної власності перед депутатами виступив керуючий справами виконавчого апарату районної ради В.Вільчинський.

З усіх питань порядку денного 37 сесії районної ради 7 скликання прийнято відповідні рішення.