28 червня – День молоді

26.06.15

Шановна молодь, юнаки і дівчата Тульчинщини !


Районна державна адміністрація і районна рада сердечно вітають молоде покоління району з чудовим святом – Днем молоді.
Традиційно, в останню неділю червня, ми відзначаємо свято молодості і краси, яке асоціюється з молодечим запалом і максималізмом юного покоління держави, з мріями і сподіваннями в щасливе майбуття та здійснення всіх задумів і планів молодих людей.
В складних умовах сьогодення набуває надзвичайної ваги реальна державна підтримка молоді у питаннях здобуття освіти і роботи, створення сім’ї і отримання житла. Структурні підрозділи райдержадміністрації, районна і місцеві ради докладають зусиль щодо забезпечення безумовного виконання державної молодіжної політики в районі. Це – складний процес і кінцевий успіх залежить також від ініціативності, наполегливості, допитливості, принциповості, дієвості молоді Тульчинщини. Адже майбутнє України належить молодим!
Вітаємо дівчат і юнаків району з молодіжним святом! Бажаємо міцного здоров’я, здійснення всіх мрій, родинного тепла, успіхів у навчанні та праці. Хай доля буде щедрою на добро, а ваші молодечі одержимість, оптимізм та енергія - невичерпними!

З повагою

 Голова районної державної  адміністрації       М. Підболячний       
 Голова районної ради                                       О. Авраменко

Повернутись