Шановні жителі Тульчинського району!

28.12.19

Щиро вітаю Вас зі світлим, радісним, чарівним святом, яке об’єднує у собі і наше дитинство, і наше сьогодення, і мрії про майбутнє – з Новим рокомта РіздвомХристовим!

Новорічні свята мають особливе значення, адже вони знаменують завершення старого року, в якому ми працювали над вирішенням найгостріших і найактуальніших питань, а також - народження нового часу, нових сподівань.

У цей час ми щиро прагнемо бути разом зі своїми рідними, близькими, дарувати їм свою любов і піклування. Усе це єднає та зближує людей незалежно від їх поглядів і переконань, надихає на нові звершення та добрі справи.

На порозі нового року ми традиційно оцінюємо й аналізуємо пройдене, підсумовуємо прожите і зроблене. Щиро дякуємо всім, хто на цьому шляху залишив свій добрий творчий слід, хто своєю працею, цілеспрямованістю та патріотизмом звеличує рідний край.

Нехай новий 2020 рік стане сприятливим для втілення всіх благих починань. Бажаю усім нам, щоб рік прийдешній приніс стабільність і благополуччя, добробут і реальні зміни на краще.

Різдво Христове несе людству впевненість у торжество добра над злом, любові до ближнього, послане Сином Божим зцілення і спасіння.

Нехай Різдвяні церковні дзвони наповнять наші душі вірою, кожну оселю очистить та захистить спільна молитва, а цьогорічне  Різдво стане початком щасливої дороги в новий успішний рік.

Зичу усім міцного здоров’я, безмежного особистого щастя, родинного затишку, життєвих гараздів та статків, бадьорого настрою і творчої наснаги, прихильності людської долі та Божого благословення.

З Новим 2020 роком та Різдвом Христовим!

З повагою заступник голови Тульчинської районної ради

Надія Григорьєва