28 липня - День Хрещення Київської Русі - України

28.07.21

З 2008 року, враховуючи значення православних традицій в історії і розвитку українського суспільства, на підтримку ініціативи Національної ради з питань культури і духовності, Українського фонду культури, Української православної церкви, Київського патріархату, Української автокефальної православної церкви та громадськості, указом Президента України Віктора Ющенка № 668/2008 від 25 липня 2008 року День хрещення Київської Русі був оголошений державним святом України.

Відзначається це свято 28 липня - у день пам’яті князя Володимира - хрестителя Київської Русі.

Хрещення Київської Русі - України стало поворотним для нашої історії. Князь Володимир Великий приніс на київські землі християнство, що стало основою наших духовних та культурних традицій. Ця знаменна подія задала вектор розвитку нашого народу на тисячоліття вперед.

Християнство для українства стало духовним фундаментом, життєдайною силою, яка допомагала вистояти в скрутні часи. Віра, надія, любов, родина, милосердя – християнські цінності, котрі й сьогодні нас укріплюють та надихають.

Завдяки тому імпульсу єдності, який понад тисячу років тому дав нам князь Володимир Великий, ми побудуємо сучасну, квітучу, європейську Україну!

Нехай віра в Україну об’єднає нас та надасть сили рухатися далі на шляху до процвітання Тульчинського району та рідної Батьківщини!

Бажаємо щоб духовна міць українського народу ніколи не згасала й наповнювала всіх нас незламною вірою в мирну та непереможну Україну.

З Днем Хрещення Київської Русі – України!

З повагою,

Голова районної ради                           Василь Неборецький