Із Всеукраїнським днем дошкілля!

26.09.22

Турботливі, творчі, терплячі, мудрі, винахідливі, успішні, компетентні працівники закладів дошкільної освіти територіальних громад Тульчинського району!

Більшість із нас мають уже дорослих синів і доньок, хтось ще маленьких онуків, але кожен лише зі світлими спогадами, приємними думками, щирими посмішками й словами вдячності говорить про важливість дитячих садочків, складність професії вихователя й самовідданість усіх працівників територій галасливого й щасливого дитинства.

Сьогодні мільйони українських захисників і захисниць - це в минулому ваші вихованці, яких ви щоранку зустрічали, розфарбовували перші роки їхнього безтурботного життя веселковими кольорами, маючи так багато дивовижних знахідок, фахових здобутків. Це ви колись поділилися частиною добра з душі й любові з серця, із якими вони мужньо обороняють Україну від ворожої орди.

Бажаємо вам міцності духу й тіла, терпіння, поваги від батьків, добробуту в родинах, згуртованості у ваших творчих колективах, відданості обраній справі. Щасливого дитинства нашим малюкам під мирним українським небом.

РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!