Повір у себе і в тебе повірять інші.

23.05.16

Повір у себе і в тебе повірять інші.

Під таким гаслом днями у Вінницькому обласному академічному музично-драматичному театрі ім. М. Садовського відбулось урочисте закриття XXIV обласного фестивалю творчості і талантів дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Повір у себе». Організатором фестивалю вже 24 роки поспіль є Вінницький обласний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за підтримки обласної державної адміністрації та обласної Ради.

Вітали переможців фестивалю Уповноважений Президента України з прав дитини Микола Кулеба та керівники області.

«Сьогодні на державному рівні досить велику увагу приділяють дітям та молоді з інвалідністю. Основний пріоритет - щоб кожна дитина почувала себе рівноправним членом нашого суспільства та мала можливості для реалізації своїх інтересів та талантів. Тільки так, незалежно від обставин життя, ми зможемо називати себе європейським суспільством», - наголосив Микола Кулеба.

Участь у фестивалі взяло 115 дітей та молоді з функціональними обмеженнями з 25 районів області. Учасниками було представлено понад 500 робіт, виконаних у різних жанрах та техніках.

За ініціативи та підтримки депутата обласної ради Андрія Мельника учасниками цього фестивалю стали батьки та діти члени  Тульчинської районної громадської організації «Промінь надії». Головна мета організації – активне залучення сімей, у яких виховуються діти з інвалідністю до громадського та суспільного життя. Пoдібні заходи є надзвичайнo важливими, адже дають мoжливість реалізувати дітям та мoлoді з oбмеженими мoжливoстями свoї таланти та ідеї, а суспільству побачити в дитині дитину , а не її інвалідність.

По завершенню урочистостей ще одним незабутнім подарунком  для дітей стала вистава «Попелюшка» у виконанні акторів  Вінницького обласного академічного музично-драматичного театру ім. М. Садовського.

Голова громадської організації «Промінь надії»

Наталія Воротнюк 

  

                                             

  

Повернутись