Засідання постійних комісій районної ради

21.08.20

20 серпня 2020 року під головуванням голови постійної комісії районної ради з питань законності Марцинюка В.Г. відбулось спільне засідання постійних комісій районної ради. В роботі комісій брали участь заступник голови районної ради Григорьєва Н.І., заступник голови районної державної адміністрації Деркач Ю.Г., начальник фінансового управління РДА Ніколаєнко Є.І., головний лікар КП «Тульчинський РЦ ПМСД» Нечипорук В.О. та інш.

Депутатами районної ради напрацьовано та розглянуто 10 проектів рішень.

Зокрема по питанню  «Про звіт голови районної державної адміністрації про здійснення делегованих районною радою повноважень» перед членами комісій виступила  Найда Т.М. – керівник апарату районної державної адміністрації, депутат районної ради, яка детально поінформувала присутніх про стан галузей економіки,  сільського господарства, виконання бюджету, освіти, медицини, культури та інш.

Начальник фінансового управління РДА проінформувала депутатів по питаннях затвердження звіту про виконання районного бюджету за І півріччя 2020 року та про внесення змін до районного бюджету на 2020 рік.

Керуючий справами виконавчого аппарату районної ради В.Вільчинський проінформував по питанню щодо Порядку передачі в оренду майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Тульчинського району, який напрацьовано виконавчим апаратом районної ради, документ являється регуляторним актом та потребує експертизи Державної регуляторної служби.

В роботі комісій брали участь представники громадської організації «Народна самооборона».

З усіх питань порядку денного прийняті відповідні проекти рішень.