Вітання Тульчинських рятівників з професійним святом

20.09.22

З нагоди професійного свята 19 вересня начальник районної військової адміністрації Олександр Гаврилюк, голова районної ради Василь Неборецький та міський голова Валерій Весняний привітали колектив 14 ДПРЧ  м.Тульчин 6 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Вінницькій області та висловили вдячність працівникам за оперативне реагування щодо ліквідацій надзвичайних ситуацій на території району, постійну готовність захистити здоров’я та життя людей, впровадження попереджувальних заходів, професійність та відданість справі.

За сумлінне ставлення до виконання службових обов’язків та з нагоди  відзначення професійного свята - Дня рятівника кращих співробітників 14 ДПРЧ  м.Тульчин 6 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Вінницькій області нагороджено почесними  грамотами.