19 травня – Всесвітній день сімейного лікаря

19.05.21

У цей день ми віддаємо данину поваги нелегкій праці сімейних лікарів і їх ролі в системах охорони здоров’я всього світу.

Шановні сімейні лікарі Тульчинського району, обравши цей професійний шлях, ви присвятили своє життя гуманній і благородній справі – порятунку життя та здоров'я людей. Ваша місія – складна й відповідальна, а ваша праця не знає свят і вихідних.

Сьогодні у період боротьби з епідемією коронавірусу ви перебуваєте на передовій, адже одними з перших надаєте допомогу потребуючим.

Висловлюємо всім лікарям сімейної медицини Тульчинського району безмежну вдячність за високий професіоналізм та відданість справі, за те, що сумлінно виконуєте свою роботу й сміливо долаєте всі складнощі та виклики сьогодення!

Від усієї душі бажаємо Вам міцного здоров’я, наснаги, сил та витримки у цей складний для усіх час!

З повагою

голова районної ради                                           Василь Неборецький