Шановні аграрії Тульчинського району!

19.11.21

Щиро вітаємо вас із професійним святом – Днем працівників сільського господарства, святом найпочеснішої і найсвятішої професії на землі!

Це день, коли ми віддаємо данину пошани людям, що взяли на себе найважчу і найважливішу турботу – працювати на землі і годувати країну. Адже з маленького хлібного зернятка починається потужність і сила нашої держави. Ваша праця свята і благородна, вона безперервна, як саме життя.

Завдяки вашій господарській дбайливості, знанням і наполегливості розвивається сільське господарство, яке є визначною складовою розвитку держави, запорукою її процвітання.

Шановні керівники агропідприємств всіх форм власності, фермери, хлібороби, ветерани сільгоспвиробництва району, всі, хто працював і працює на нашій благодатній українській землі. Низький уклін всім вам за хліб, який є символом достатку і благополуччя народу та країни в цілому, за самовіддану працю, вірність обраній справі і вміння щиро любити рідну землю.

Бажаємо міцного здоров’я і людського щастя вам і вашим родинам! Нехай щедро родять ниви, хай над ними буде мирне небо, завжди світить сонце, а в кожному домі будуть добро та злагода!

З повагою,

голова районної ради              Василь Неборецький