ВИСЛОВЛЮЄМО СПІВЧУТТЯ

19.04.21

Голова районної ради Василь Неборецький спільно з депутатським корпусом та виконавчим апаратом Тульчинської районної ради сприйняли сумну звістку про смерть визначного педагога, знаної у Тульчинському районі людини – Штуля Петра Михайловича.

Висловлюємо щирі співчуття рідним і близьким, розділяємо біль родини. Штуль Петро Михайлович був високоосвіченою інтелігентною людиною, його внесок в організацію та розвиток освіти району є неоціненним. Він пройшов значний життєвий шлях педагога, керівника навчального закладу, його організаторські здібності, відданість справі втілились у вагомих здобутках галузі освіти району та служінню громаді як депутата Тульчинської районної ради 3,4,5 та 6 скликань.

У пам’яті всіх, хто знав та працював з Петром Михайловичем назавжди збережеться пам’ять про його чудові людські якості, доброзичливість, талант педагога та керівника. Його сумлінна, багаторічна праця на благо розвитку Тульчинського району була відзначена багатьма грамотами та подяками.

Важко знайти слова, що могли б зменшити біль рідних, близьких, усієї освітянської когорти району котрі втратили близьку і дорогу людину, професійного та мудрого наставника. У цей скорботний час ми поділяємо разом із громадськістю району глибину непоправної втрати. Нехай світла пам’ять про Петра Михайловича назавжди залишиться в серцях близьких, знайомих, усіх хто його знав, а Бог подарує йому вічне життя та спокій.

Вічна пам'ять!