Районна рада інформує

19.03.20

В районі вживаються організаційні та запобіжні заходи щодо недопущення можливого поширення гострої респіраторної хвороби спричиненої коронавірусом COVID – 19.

Відбулось декілька позачергових засідань районної комісії з питань техногенно – екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, встановлено обмежувальні протиепідемічні заходи на території громад району.

19 березня 2020 року відбулось засідання 36 сесії районної ради на якому розглядалось питання щодо виділення коштів медичним закладам, Тульчинському відділенню поліції, районному сектору ГУ ДСНС  з метою запобігання поширення гострої респіраторної хвороби спричиненої коронавірусом COVID – 19.

В посиленому режимі несуть службу місцеві підрозділи державної служби з надзвичайних ситуацій та національної поліції.

Епідситуація в районі перебуває під постійним контролем міжрайонного управління Держпродспоживслужби.

Комплекс необхідних дій реалізується в медичних закладах первинного та вторинного рівня.

За інформацією медичних закладів в районі відсутні випадки підозри на корона вірус.

Шановні тульчинці! Дотримуйтесь звичайних заходів обережності.

Без потреби не залишайте свої помешкання.

В разі проявів ознак застуди та грипу необхідно самоізолюватись та звернутись до лікаря.