До Дня пам’яті Героїв Небесної Сотні

18.02.22

18 лютого 2022 року у місті Тульчині біля пам’ятника Борцям за незалежність України відбулася мовчазна акція «Ангели пам’яті», приурочена Дню пам’яті Героям Небесної Сотні.

Щороку українці у всьому світі створюють тисячі витинанок із білого паперу, які символізують загиблих за Україну і нашу спільну болючу пам’ять та віру в перемогу. Паперових ангелів розвішують на деревах, що були свідками розстрілу мирних українців, котрі відстоювали своє право за гідність.

Цьогоріч до акції приєдналися села та селища, ініціативу підтримали школи, бібліотеки, музеї у різних куточках нашого району.

У акції «Ангели пам’яті» брали участь голова районної ради Василь Неборецький, заступники голови міської ради Віталій Побережник та Алла Поваляєва, представники районної державної адміністрації, підприємств, установ, організацій району, учнівські та студентські колективи.

Ангели пам’яті це не лише символи загиблих за Україну, а й знак небайдужості тих, хто попри всі складності творить нову Україну. Щиро дякуємо всім, хто приєднався.

Цього ж дня в центрі культури і дозвілля Тульчинської міської ради відбувся спогад-реквієм «Згадаймо і не забуваймо» до Дня пам’яті Героїв Небесної Сотні.

Звертаючись до присутніх голова районної ради Василь Неборецький зазначив, що в ці дні ми  вшановуємо пам’ять про юних та старшого віку громадян, завдяки яким змінено перебіг історії нашої держави. Більшість із них віддали своє життя під час подій Революції Гідності, інші загинули пізніше – у березні та квітні 2014 року, захищаючи ідеали демократії, обстоюючи права та свободи людини, європейське майбутнє України.

Учасники заходу поклали квіти до пам’ятника Борцям за незалежність України.